Liptovská Mara

Mara Holiday Resort

Liptovská Mara

Mara Holiday Resort

O projekte

Mara Holiday Resort je ekologický komplex na brehu Liptovskej Mary, ktorý sa vyznačuje rodinnou atmosférou a ponukou nových exkluzívnych apartmánov s útulným zariadením, veľkými terasami a výhľadom na Tatry. Rezort ponúka celoročnú rekreáciu, plný komfort pre 4 až 8 osôb a je ideálnou investíciou vďaka komplexným službám a hotelovému programu, ktorý zabezpečuje bezstarostné vyťaženie apartmánov.
Panoramatický Pokoj

Umiestnenie Mara Holiday Resort na brehu Liptovskej Mary ponúka neopakovateľné výhľady na nízke a západné Tatry, čo poskytuje jedinečnú kombináciu pokoja a prírodnej krásy pre relaxáciu a celoročné aktivity.

Hotelový Komfort

Komplexný hotelový program v Mara Holiday Resort zabezpečuje majiteľom apartmánov bezstarostnú správu a využívanie ich investície, ponúkajúc možnosti pre bezplatnú vlastnú rekreáciu a príjem z prenájmu.

Virtuálna prehliadka

Prečo Mara Holiday Resort?

Unikátne spojenie nádherného prostredia a pohodlia s exkluzívnymi apartmánmi na brehu Liptovskej Mary, zasadenými do malebného výhľadu na Tatry. Jeho hotelový program zabezpečuje bezstarostnú správu a výnos z investície, čo robí z Mara Holiday Resort ideálnu voľbu pre tých, ktorí hľadajú relax v súlade s prírodou a zároveň chcú využiť atraktívnu investičnú príležitosť..
CELOROČNÝ ODDYCH
KOMPLEXNÉ SLUŽBY
OÁZA WELLNESSU
PARTNERSKÝ PROGRAM
VÝNIMOČNÁ LOKALITA
VÝNIMOČNÁ LOKALITA
ROZMANITÉ AKTIVITY
RODINNÉ ZÁZEMIE

AKTUÁLNE SLUŽBY V MARA HOLIDAY RESORT

Vlastníctvo apartmánu v Mara Holiday Resort otvára prístup k širokej škále zábavných aktivít a služieb. Užívatelia môžu využívať požičovňu a školu vodných športov, reštauráciu, správu a údržbu apartmánov, vyhliadkové plavby, vlastné mólo, detské zóny a požičovňu e-bikov, doplnené o strážnu službu a stálu recepciu.

ROZŠÍRENIE SLUŽIEB PRE RODINY

Mara Holiday Resort sa rozrastie o nové služby a zariadenia, vrátane polyfunkčného objektu s reštauráciou, bistrom, obchodíkom a kongresovým centrom, ako aj o kvalitné wellness centrum s bazénom, saunami, masážami a vírivkami. Novinkou bude aj letné kúpalisko s bazénovou časťou a vodným hradom s tobogánmi, pričom na letné kúpalisko už bolo vydané stavebné povolenie. Tieto služby zabezpečia, že rezort poskytne všetko potrebné pre aktívny oddych rodín s deťmi a teenegermi počas celého roka.

Podobné projekty

Zaujal vás niektorý z našich projektov alebo máte iné otázky?

Napíšte nám

Dohodnite si stretnutie a vyberte si svoju novú investičnú nehnuteľnosť