Demänová

Demänová Rezort

Liptovská Mara

Demänová Rezort

O projekte

Demänová Rezort, situovaný v náručí Demänovskej doliny blízko lyžiarskeho strediska Jasná Nízke Tatry, predstavuje ideálnu symbiózu luxusného bývania a prírodných krás. Projekt je zameraný na rodinné a ekologické bývanie v nízkoenergetických drevostavbách. S vlastným lyžiarskym svahom, aquaparkom a unikátnymi službami, rezort zaručuje nezabudnuteľný zážitok a zároveň predstavuje atraktívnu investíciu.
SKI In & Out Pohodlie

Unikátna ponuka priameho prístupu k lyžiarskym svahom poskytuje exkluzívnu výhodu pre nadšencov lyžovania, ktorí ocenia možnosť stať sa súčasťou projektu s vlastným lyžiarskym svahom, aquaparkom a kompletným spektrom služieb.

Osvedčená atraktívnosť

Demänová Rezort sa môže pochváliť štatútom jedného z najvyhľadávanejších rodinných rezortov, čo investorom poskytuje dôveru v jeho osvedčenú popularitu a záujem verejnosti. Ako už zabehnutý projekt s fungujúcimi službami, Demänová Rezort ponúka investičnú istotu s potenciálom pravidelného príjmu a rýchlej návratnosti vložených prostriedkov.

Virtuálna prehliadka

Prečo Demänová Rezort?

Demänová Rezort je ideálnym miestom pre oddych a relax v krásnom prostredí Nízkych Tatier. Vďaka širokej ponuke aktivít si tu každý nájde to svoje, či už je to lyžovanie, turistika, cyklistika alebo len relax pri bazéne. Investovanie do Demänová Rezort nie je len investíciou do nehnuteľnosti, ale aj investíciou do krásneho prostredia a do budúcnosti cestovného ruchu v Nízkych Tatrách.
Atraktívna lokalita
Široký výber nehnuteľností
Moderné a ekologické stavby
Rastúci dopyt po ubytovaní
Nízke prevádzkové náklady
Nízke prevádzkové náklady
Kompletné služby
Bezpečne vložené úspory

Apartmány v Demänová Rezort: Váš kúsok raja v srdci Nízkych Tatier

Túžite po komfortnom apartmáne v malebnom prostredí Nízkych Tatier, kde si užijete nezabudnuteľnú dovolenku s rodinou alebo priateľmi? Demänová Rezort vám prináša širokú ponuku apartmánov rôznych veľkostí a dispozícií, ktoré uspokoja aj tie najnáročnejšie požiadavky.

Chaty v Demänová Rezort: Váš kľúč k dokonalému oddychu a lukratívnej investícii

Hľadáte luxusnú chatu v srdci Nízkych Tatier, ktorá vám prinesie dokonalý oddych a zároveň bude slúžiť ako lukratívna investícia? Potom je Demänová Rezort ideálnym miestom pre vás.

Podobné projekty

Zaujal vás niektorý z našich projektov alebo máte iné otázky?

Napíšte nám

Dohodnite si stretnutie a vyberte si svoju novú investičnú nehnuteľnosť