Chata family CH14

Detailné informácie

Rekreačná chata na predaj je svojím vybavením a konštrukciou určená na celoročné bývanie. Chaty Family sa nachádzajú v chatovej osade vrámci obľubeného ekologického rodinného rezortu. Dispozične sú určené pre 6-8 osôb a sú situované na pozemku s výhľadom na okolité Tatry.

Dominantou prízemia je obývacia izba s krbovou pieckou, jedálňou a presklenou prednou časťou s výstupom na terasu. Súčasťou je aj vstupná hala, kúpeľňa, samostatné WC a kompletne vybavená kuchyňa so vstavanými spotrebičmi. Na hornom podlaží sa nachádzajú dve dvojlôžkové izby s rekuperáciou, klimatizáciou a ďalšia kúpeľňa. Veľkým benefitom je ekologická zelená strecha, ktorá zlepšuje udržateľnosť a kvalitu bývania.

Rozšírenou variantou chaty je privátny wellness/samostaný apartmán v podzemnom podlaží so saunou a ďalšou terasou spolu s vírivkou.

Terasa je orientovaná na juho-západ, preto si na nej viete vychutnať slnečné chvíle počas celého roka. Zároveň poskytuje výhľady na okolité hory. Vďaka svojej výhodnej polohe a vybaveniu je apartmán vhodný ako investícia či útočisko pre milovníkov prírody a pokoja.

Chata sa predáva kompletne zariadená “na kľúč“, vrátane nábytku aj interiérového vybavenia. V cene je aj pozemok s 2 parkovacími státiami.

vlastný pozemok
2 parkovacie státia
Produktový list
Zaujal vás niektorý z našich projektov alebo máte iné otázky?

Napíšte nám

Dohodnite si stretnutie a vyberte si svoju novú investičnú nehnuteľnosť