Luxury D3

Detailné informácie

Apartmán D 3 v Demänová Resort, s celkovou rozlohou 29,9 m², je štýlový a efektívne využitý priestor ideálny pre tých, ktorí hľadajú komfort a modernosť. Tento apartmán vstupuje do sveta elegancie prostredníctvom útulnej vstupnej haly s plochou 3,3 m², ktorá je úvodným bodom k jednotlivým častiam apartmánu.

Obývacia hala, s rozlohou 22,8 m², ponúka veľkorysý priestor pre relaxáciu a zábavu, integruje obytný priestor s modernou kuchynkou, a poskytuje dostatok miesta pre pohodlné posedenie a stravovanie. Kombinácia obývacej haly s kuchyňou zabezpečuje funkčnú a príjemnú atmosféru pre denné použitie.

Kúpeľňa spojená s WC má plochu 3,8 m² a je navrhnutá tak, aby maximalizovala komfort a praktickosť využitia s moderným vybavením a štýlovými prvkami.

Vonkajšia terasa s rozlohou 9 m² je príjemným doplnkom k apartmánu, umožňuje majiteľom vychutnávať si pokojné momenty s výhľadom na krásne okolie a poskytuje ideálne miesto na relaxáciu vonku. Tento apartmán v Demänová Resort je ideálnym výberom pre jednotlivcov alebo páry hľadajúce štýlový domov uprostred prírody.

Produktový list
Zaujal vás niektorý z našich projektov alebo máte iné otázky?

Napíšte nám

Dohodnite si stretnutie a vyberte si svoju novú investičnú nehnuteľnosť